Hej kolęda, kolęda!

Kolęda 2Co roku nasi duszpasterze odwiedzają rodziny chrześcijańskie, aby poznać swych parafian i wspólnie z nimi się pomodlić. Kolęda w Domu Macierzystym rozpoczyna odwiedziny duszpasterskie w parafii Świętych Jakuba i Agnieszki w Nysie.

Dziś, w pierwszy dzień roku 2017 nasza wspólnota gościła ks. Prałata Mikołaja Mroza wraz z kapłanami naszej parafii. Ksiądz Proboszcz wygłosił do nas piękne słowo podkreślając jak ważne w życiu jest błogosławieństwo. Wzywał do tego, abyśmy błogosławiły, a nie przeklinały. Po modlitwie przed Najświętszym Sakramentem z radosnym śpiewem na ustach przeszliśmy przez cały nasz dom, aby okadzić i pokropić wodą święconą jego pomieszczenia. Podczas naszego spotkania był również czas na wspólne świętowanie przy stole. 

     Kolęda 1Kolęda 3Kolęda 4

     Kolęda 5Kolęda 6Kolęda 7

     Kolęda 8Kolęda 9Kolęda 10

     Kolęda 11Kolęda 12Kolęda 13