Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety

Prowincja Nyska

Skrzynka intencji

Jeśli chcesz, abyśmy pomodliły się w jakiejś konkretnej intencji, napisz jej treść. Siostry będą się modlić w tej intencji, o czym powiadomimy Cię mailem.

Formacja stała

Temat roczny 2017:
ŻYCIE MARYI I MATEK ZAŁOŻYCIELEK
PRZYKŁADEM WIARY
W JEDNEGO BOGA

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień

Wrzesień

Szukaj

Uwielbialiśmy wraz z Maryją w Rudziczce!

Rudziczka 10 3W miniony piątek, 6 października po raz kolejny spotkaliśmy się w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Rudziczce, aby tam wspólnie uwielbiać Boga, wraz z Maryją, której w sposób szczególny to czuwanie poświęciliśmy.

 

 

Nasze modlitewne spotkanie rozpoczęliśmy od rozważania radosnej części różanca świętego, który modliliśmy się między innymi za rodziny, za młodzież, dzieci, osoby starsze, samotne, chore, cierpiące, za tutejszą parafię, kapłanów i osoby Bogu poświęcone. Po modlitwie różańcowej adorowaliśmy Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie, kontemplując tajemnicę dwóch Serc - Jezusa i Maryi, złączonych ze sobą węzłem doskonałej miłości. Po indywidualnym błogosławieństwie miała miejsce Eucharystia. Przewodniczył jej i homilię wygłosił ks. Krzysztof Gbur. Na zakończenie spotkania w kościele była możliwość przyjęcia szkaplerza. Czuwanie zakończyła przygotowana na wiejskiej sali agapa. 

Rudziczka 10 1Rudziczka 10 5Rudziczka 10 2Rudziczka 10 4

Rudziczka 10 7Rudziczka 10 9Rudziczka 10 6Rudziczka 10 8