Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety

Prowincja Nyska

Terminy spotkań 2017

Skrzynka intencji

Jeśli chcesz, abyśmy pomodliły się w jakiejś konkretnej intencji, napisz jej treść. Siostry będą się modlić w tej intencji, o czym powiadomimy Cię mailem.

Formacja stała

Temat roczny 2017:
ŻYCIE MARYI I MATEK ZAŁOŻYCIELEK
PRZYKŁADEM WIARY
W JEDNEGO BOGA

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień

Wrzesień

Szukaj

Dzień skupienia dla Dzieci Maryi w Brożcu

Brożec 2W ubiegłą sobotę gościłyśmy u naszych sióstr w Brożcu, gdzie po raz kolejny mogłyśmy przeżywać dzień skupienia dla Dzieci Maryi z Brożca, Żywocic i Głogówka. Spotkanie zgromadziło prawie 40 marianek.

 

 

 

Tym razem przygotowałyśmy dla dziewczyn warsztaty z quilingu. Po tym jak opanowałyśmy technikę wykonywania pojedyńczych elementów z pasków papieru, zabrałyśmy się do robienia kartek z myślami bł. Marii Luizy Merkert.
      Brożec 1 Brożec 3
Brożec 7W czasie naszego spotkania nie zabrakło czasu na modlitwę. O 12:00 pomodliłyśmy się Anioł Pański, a na zakończenie udałyśmy się do kościoła Parafialnego, aby tam przed Najświętszym Sakramentem uwielbiać Boga śpiewem oraz podziękować za czas naszej formacji mariańskiej, dar wspólnego spotkania oraz pomodlić się za siebie nawzajem.
Brożec 4
Brożec 8

Radosnemu przeżywaniu spotkania towarzyszył również śpiew i zabawy. A dla pokrzepienia ciała siostry przygotowały dla nas nie tylko słodki poczęstunek, ale i ciepłe kiełbaski.
     Brożec 9 Brożec 5
Brożec 6Zobacz więcej zdjęć