Archiwum artykułów

Zapraszamy na rekolekcje w ciszy

DSCN0675Serdecznie zapraszamy młodzież żeńską na rekolekcje ze Słowem Bożym, które są przeznaczone dla tych, które pragną spotkać się ze sobą i Bogiem, które mają odwagę wejść w głąb swego serca i nie boją się tego, co przyniesie czas milczenia.

Każdy z nas potrzebuje chwil zatrzymania i wejścia we własne wnętrze, aby usłyszeć głos Boga, który przemawia w ciszy. Jak usłyszymy ten głos, jeśli nie damy sobie czasu na wyciszenie i wejście we własne serce? Jak rozeznamy czego Bóg od nas oczekuje, jeśłi nie zastanowimy się nad tym? Jak zrealizujemy Jego wolę, jeśli nie będziemy słyszeć odpowiedzi na pytania odnośnie Jego planu wobec nas? Tylko czas zatrzymania i milczenia może przynieść odpowiedzi. Jeśli nie damy sobie możliwości słuchania tego, co Bóg do nas mówi, możemy się w życiu rozminąć z Jego wolą, a tylko On może nam powiedzieć jak i gdzie będziemy szczęśliwi. Dajemy Ci możliwość tych rekolekcji, abyś odczytała Jego wolę i Jego plan na Twoje życie. 

Rekolekcje rozpoczynają się 2 maja 2019 roku o godz. 16:00, a zakończą się obiadem 5 maja, około godz. 13:00. Oosby nieletnie proszone są o zabranie zgody rodziców lub opiekunów. Jeśli się zdecydujesz zabierz ze sobą Pismo Święte i rzeczy osobiste. Zgłoszenia najpóźniej do 1 maja - s.Vianneya 696 623 695. Rekolekcje są nieodpłatne.

Rekolekcje w ciszy