Zapraszamy na wyjątkowy weekend!

4Tym razem zaproszenie na skupienie kierujemy do dziewczyn powyżej 16 roku życia. Zapraszamy Was na spotkanie z Tym, który pierwszy zapragnął Was spotkać i spędzić z Wami ten wyjątkowy czas. Przyjdźcie do naszej "chaty" na Sobieskiego 7, gdzie czeka na Was coś niezwykłego. Dajcie się zaskoczyć!

 

Czytaj więcej...

Rekolekcje zimowe już na nami!

rekolekcje zimowe 110W dniach od 25 do 27 stycznia w duchowej łączności z młodzieżą zebraną na Światowych Dniach Młodzieży w Panamie, przeżywałyśmy w Domu Macierzystym w Nysie rekolekcje, które odbyły się pod hasłem: "Niech mi się stanie według słowa Twego". 

 

Czytaj więcej...

Z młodzieżą w Domu Pomocy Społecznej w Grabinie

Kolędowanie w Grabinie 1W czwartek 17 stycznia wraz z młodzieżą należącą do działającej już rok w Nysie grupy Syme.On odwiedziłyśmy naszą placówkę w Grabinie, gdzie znajduje się Dom Pomocy Społecznej dla kobiet. Dzięki otwartości sióstr mogliśmy wraz z podopiecznymi oraz personelem spotkać się na wspólnym kolędowaniu.

Czytaj więcej...

Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś!

Kolęda 2Okres Bożego Narodzenia to czas radości i wielu spotkań. Trwając w oktawie tych pięknych Świąt, zaprosiłyśmy do naszego nyskiego Betlejem młodzież, aby wspólnie dzielić radość z narodzin Jezusa. Spędziliśmy razem sobotnie popołudnie 29 grudnia, aby wspólnie kolędować, usiąść przy stole i spotkać się. 

 

Czytaj więcej...