Tak przychodzi Bóg - zapraszamy na rekolekcje!

Tak przychodzi Bóg małyGórskie i leśne wędrówki, zabawy w wodzie, radosne pląsy, Msze Święte na łonie natury, poznawanie Pisma Świętego i wspólna modlitwa to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowałyśmy dla młodzieży żeńskiej (od klasy 7) na tegoroczne rekolekcje letnie, które będą idealnym początkiem wakacji. 

 

 

W czasie rekolekcji będziemy chcieli pochylić się nad tym jak w naszym życiu odczytywać znaki Pana Boga, jak doświadczać Jego obecności nie tylko na modlitwie, jak rozpoznawać Jego przychodzenie, dotykać nieba już tu na ziemi.

Rekolekcje odbędą się w dniach od 25 do 29 czerwca w naszym klasztorze w Nysie na Sobieskiego 7. Startujemy w poniedziałek o godz. 16:00, kończymy w piątek ok 13:00. Koszt rekolekcji to 60 zł. Wraz z siostrami elżbietankami poprowadzi je tegoroczny neoprezbiter - ks. Piotr Mandala.

Jeśli się zdecydujesz zabierz ze sobą: Pismo Święte, śpiwór, wygodne buty. Należy pamiętać również o godnym stroju (krótki rękawek, nie szelki oraz spodnie czy spódnice przynajmniej do kolan). 

Zgłoszenia przyjmujemy do 24 czerwca: s.Vianneya - 696 623 695

Tak przychodzi Bóg mały