Obraz świętej Elżbiety z Turyngii (węgierskiej)

Śluby wieczyste 114 września w czasie uroczystej Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Rudolfa Pierskały nasza siostra Maria Rafaela po odbytej formacji w junioracie złożyła śluby wieczyste. Uroczystość odbyła się w kaplicy Domu Macierzystego naszego Zgromadzenia, w której zgromadziła się rodzina i najbliżsi siostry profeski wieczystej, siostry z naszych wspólnot, kapłani oraz przyjaciele naszej rodziny zakonnej. 

Dzień Profesji wieczystej był dniem, na który czekałam z radością. Cały czas formacji był przygotowaniem do oddania Bogu swojego życia na zawsze. Przeżyłam ten moment z wielkim pokojem w sercu i ogromną radością, bo to nie tylko ja Bogu ślubowałam, ale On poślubił mnie sobie na wieki. On jest wierny zawsze. Dziękuję Mu za Jego miłość, za to wybranie, za Słowo, w którym jest nieustannie obecny.
Wielkim darem i zadaniem są dla mnie Śluby wieczyste w roku Beatyfikacji naszych Sióstr Męczennic. Są One moimi szczególnymi patronkami i wzorcami na drodze wieczności z Jezusem. 
Z radością patrzę na obrączkę, która mi przypomina wierność Boga i Ich wierność złożonym ślubom aż za cenę śmierci i proszę dla siebie o łaskę, bym za wzorem moich Poprzedniczek mogła być wierna Miłości do końca. 

Dziękuję wszystkim, którzy otaczali mnie w tym dniu modlitwą i proszę o nią nadal: za mnie i za całe Nasze Zgromadzenie.

s. M. Rafaela

Śluby wieczyste 1Śluby wieczyste 2Śluby wieczyste 3Śluby wieczyste 4
Śluby wieczyste 5Śluby wieczyste 6Śluby wieczyste 7Śluby wieczyste 8
Śluby wieczyste 10Śluby wieczyste 11Śluby wieczyste 12Śluby wieczyste 13Śluby wieczyste 14Śluby_wieczyste_15.jpgŚluby_wieczyste_16.jpgŚluby wieczyste 17
Śluby wieczyste 19Śluby_wieczyste_18.jpgŚluby wieczyste 20Śluby wieczyste 21
Śluby wieczyste 23Śluby wieczyste 24Śluby wieczyste 25Śluby wieczyste 26
Śluby wieczyste 27Śluby wieczyste 28Śluby wieczyste 29Śluby_wieczyste_22.jpg